شیرخوری پیرکس وی عروسکی 250 میل

شیشه شیر مدل 876 وی، ظرفیتی 250 میلی‌لیتری و بدنه‌ای طرحدار دارد. شاید اولین معیار برای انتخاب یک شیشه شیر میزان ظرفیت آن باشد که متناسب با نیاز انتخاب می‌شود. اما نکات دیگری هم وجود دارند که توجه به آنها بسیار اهمیت دارد. نکاتی مثل جنس بدنه و سر شیشه.
در مورد انتخاب جنس بدنه شیشه شیر، معیارهای متفاوتی وجود دارد از جمله اینکه برخی پدر و مادرها ترجیح می‌دهند از جنس شیشه‌ای و قابل استفاده در مایکروویو استفاده کنند و برخی نیز در انتخابشان به قیمت ارزان‌تر، سبکی و کاهش خطر آسیب دیدن کودک اولویت می‌دهند. اما طبق برخی ملاحظات بهداشتی و پزشکی معمولا استفاده از شیشه‌های شیر شیشه‌ای بیشتر توصیه شده است. ضمن اینکه شست‌وشوی شیشه شیرهای شیشه‌ای آسان‌تر و مطمئن‌تر است. به‌هر حال فراموش نکنید در انتخاب شیشه‌شیر از هر جنسی باید به برچسب بدون BPA توجه داشت. جنس بدنه شیشه شیر مدل 876 وی از شیشه و فاقد BPA است. در تولید سر سیلیکونی این شیشه شیر نیز از BPA استفاده نشده است.
این سر شیشه دارای ویژگی جریان طبیعی است که به واسطه آن، نوزاد هنگام شیر خوردن ضمن داشتن تجریه‌ای مشابه با خوردن شیر مادر، توانایی کنترل جریان شیر را هم خواهد داشت. از آنجا که سر شیشه بیشترین تماس را با دهان کودک دارد، توجه به جنس و قابلیت ضدعفونی کردن آن از اهمیت بالایی برخوردار است. سر سیلیکونی شیشه شبر مدل 876 وی از نوع گرد (معمولی) و هم به‌صورت دستی و هم در ماشین ظرفشویی قابل شست‌وشو است.
این شیشه شیر دارای یک درپوش بوده و در چهار رنگ آبی، صورتی، سفید و زرد عرضه شده است.

28,000 تومان

تعداد